Dolmas Run 2018 Results

Δείτε εδώ τα αποτελέσματα για τους αγώνες δρόμου στα πλαίσια της 192ης επετείου της Μάχης του Ντολμά. #TrekseAnDolmas

Αποτελέσματα δρόμου 21.1km αφιερωμένου στην 192η επέτειο μνήμης μάχης Ντολμά Αιτωλικού.
Κατάταξη Bib Ονοματεπώνυμο Χρ. Τερμ Καθ. Χρ Μέσος ρυθμός/km Φύλο Κατ. φύλου Ηλικ. Κατηγ. Kατ. ηλ. κατ. Σύλλογος
1 448 ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1:20:59,93 1:20:57,53 3:51 m 1 M18-29 1 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2 1767 ΝΑΤΣΙΑΣ ΗΛΙΑΣ 1:23:21,12 1:23:19,99 3:58 m 2 M50-59 1 ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
3 341 ΑΣΠΡΟΥΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΉΣ 1:24:49,55 1:24:47,56 4:02 m 3 M40-49 1 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΤΑΣ – DIELLAS
4 451 ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 1:24:51,85 1:24:50,29 4:02 m 4 M18-29 2 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΤΑΣ – DIELLAS
5 356 ΓΡΙΒΑΣ ΓΑΒΡΙΛΗΣ 1:25:27,11 1:25:25,12 4:04 m 5 M40-49 2 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
6 1068 ΦΩΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:29:11,06 1:29:07,66 4:14 m 6 M30-39 1 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
7 365 ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1:29:28,65 1:29:25,85 4:15 m 7 M40-49 3 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
8 340 ΑΡΛΕΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1:30:34,60 1:30:28,89 4:18 m 8 M40-49 4  
9 1073 ΧΑΛΑΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1:31:58,97 1:31:55,30 4:22 m 9 M50-59 2 Lepantorunners
10 1063 ΦΡΑΓΚΟΣ ΝΙΛΟΛΑΟΣ 1:32:00,14 1:31:57,77 4:22 m 10 M30-39 2 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ
11 819 ΣΕΡΓΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 1:32:45,72 1:32:40,47 4:25 m 11 M40-49 5 ΣΑΠΠΑΖ
12 337 ΑΝΤΥΠΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1:32:52,78 1:32:50,98 4:25 m 12 M30-39 3 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ
13 760 ΣΑΠΙΟΥ ΒΗΘΛΕΕΜ 1:33:10,91 1:33:08,40 4:26 f 1 F35-49 1 ΜΑΚΡΥΝΟΥ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
14 633 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:33:11,03 1:33:08,34 4:26 m 13 M40-49 6 ΑΙΓΙΟ
15 339 ΑΡΙΔΑΣ ΤΑΣΟΣ 1:33:53,14 1:33:51,70 4:28 m 14 M30-39 4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
16 587 ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1:33:55,68 1:33:52,59 4:28 m 15 M50-59 3 Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
17 452 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΝΙΚΗ 1:34:21,13 1:34:18,56 4:29 f 2 F35-49 2 Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
18 603 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 1:35:46,65 1:35:42,87 4:33 m 16 M30-39 5  
19 379 ΚΑΨΑΛΗΣ ΘΩΜΑΣ 1:36:14,40 1:36:11,05 4:34 m 17 M50-59 4 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
20 943 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1:36:41,01 1:36:41,01 4:36 f 3 F35-49 3 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ
21 412 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 1:36:41,15 1:36:39,42 4:36 m 18 M40-49 7 ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ
22 1045 ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑ ΔΉΜΗΤΡΑ 1:37:04,85 1:37:02,66 4:37 f 4 F35-49 4 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ
23 679 ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1:38:33,29 1:38:29,81 4:41 m 19 M30-39 6 ΔΡΟΜΕΙΣ Ι.Π ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
24 333 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:39:11,36 1:39:08,27 4:43 m 20 M50-59 5 LEPANTO
25 996 ΤΖΑΒΑΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1:40:33,93 1:40:29,84 4:47 f 5 F18-34 1 ΣΥΛΟΓΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
26 383 ΚΟΝΔΡΑΛΗΣ ΦΩΤΗΣ 1:41:43,01 1:41:38,76 4:50 m 21 M18-29 3 ΔΡΟΜΕΙΣ Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
27 1796 ΖΩΝΑΡΑ ΑΝΝΑ 1:42:39,33 1:42:37,14 4:53 f 6 F35-49 5 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
28 354 ΓΚΡΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:42:44,40 1:42:39,15 4:53 m 22 M50-59 6 ΣΑΠΠΑΖ
29 678 ΠΑΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1:42:44,78 1:42:40,42 4:53 m 23 M30-39 7 Vonitsa Running Team
30 1097 ΧΑΡΙΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:42:55,03 1:42:51,68 4:54 m 24 M60+ 1 Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
31 400 ΜΑΚΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1:42:59,43 1:42:54,74 4:54 m 25 M40-49 8 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ
32 381 ΚΛΑΓΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:43:18,41 1:43:15,51 4:55 m 26 M50-59 7 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΤΑΣ
33 346 ΓΑΤΣΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1:43:31,05 1:43:26,05 4:55 m 27 M30-39 8 ΔΡΟΜΕΙΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
34 1046 ΤΣΑΜΑΔΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:43:40,39 1:43:37,88 4:56 m 28 M40-49 9 Bootcamp aitolikou
35 394 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:43:43,01 1:43:36,88 4:56 m 29 M40-49 10 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
36 393 ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1:44:23,67 1:44:18,80 4:58 m 30 M40-49 11 ΔΡΟΜΕΙΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
37 347 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1:44:24,66 1:44:18,06 4:58 m 31 M50-59 8 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
38 1052 ΤΣΕΝΤΣΕΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1:44:42,14 1:44:36,88 4:59 m 32 M40-49 12 ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
39 470 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1:44:54,80 1:44:51,91 4:59 m 33 M18-29 4  
40 961 ΣΤΑΜΠΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:45:16,93 1:45:11,68 5:00 m 34 M30-39 9 ΑΓΡΙΝΙΟ
41 352 ΓΚΟΓΚΟΥ ΑΣΠΑ 1:47:07,64 1:47:05,50 5:06 f 7 F35-49 6 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
42 570 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1:47:12,43 1:47:10,58 5:06 m 35 M50-59 9 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
43 363 ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:47:29,74 1:47:29,74 5:07 m 36 M40-49 13 ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
44 387 ΚΟΡΔΑ ΑΡΙΣΤΕΑ 1:47:34,10 1:47:30,31 5:07 f 8 F35-49 7 Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
45 942 ΣΜΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:47:38,13 1:47:33,78 5:07 m 37 M50-59 10 ΠΡΟΕΔΡΙΚΗ ΦΡΟΥΡΑ
46 1772 ΚΗΡΟΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 1:49:04,55 1:48:56,40 5:11 m 38 M50-59 11 ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
47 1101 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:49:55,62 1:49:47,58 5:14 m 39 M40-49 14 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
48 391 ΚΟΥΡΤΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 1:50:25,98 1:50:17,60 5:15 m 40 M40-49 15 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
49 555 ΞΑΝΘΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1:51:10,22 1:51:07,81 5:17 m 41 M60+ 2 Σ.Δ.Υ.Αγρινιου
50 345 ΓΑΛΑΝΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 1:53:01,78 1:52:59,09 5:22 m 42 M40-49 16 Bootcamp Etoliko
51 581 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:53:37,21 1:53:31,58 5:24 m 43 M40-49 17 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ
52 930 ΣΙΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:53:43,78 1:53:36,37 5:24 m 44 M50-59 12 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
53 1056 ΤΣΙΤΣΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ 1:54:22,75 1:54:18,49 5:26 f 9 F35-49 8  
54 359 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:54:44,73 1:54:38,42 5:27 m 45 M40-49 18  
55 392 ΚΟΥΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1:54:53,07 1:54:47,56 5:28 m 46 M50-59 13 ΔΡΟΜΕΙΣ Ι Π ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
56 380 ΚΙΤΕΑ ΟΛΓΑ 1:55:43,57 1:55:40,09 5:30 f 10 F18-34 2 BOOTCAMP ETOLIKO
57 386 ΚΟΝΤΟΔΗΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:56:18,00 1:56:10,60 5:32 m 47 M30-39 10 Δρομείς Μ. Πηγαδι
58 986 ΣΤΡΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1:56:33,24 1:56:27,72 5:33 m 48 M30-39 11 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
59 1021 ΤΡΑΝΤΖΑ ΧΡΥΣΑ 1:56:36,53 1:56:33,00 5:33 f 11 F18-34 3 ΣΕΟ ΩΛΕΝΟΣ
60 610 ΠΑΠΑΚΙΤΣΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1:56:38,60 1:56:32,29 5:33 m 49 M30-39 12 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ
61 395 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1:56:45,57 1:56:42,10 5:33 m 50 M50-59 14 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
62 373 ΚΑΝΤΖΕΛΗΣ ΤΑΣΟΣ 1:56:51,55 1:56:46,40 5:33 m 51 M50-59 15 Σ.Δ.Ι ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
63 987 ΣΤΥΛΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1:57:28,94 1:57:24,25 5:35 m 52 M40-49 19 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΤΙΚΗΣ
64 1019 ΤΟΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:57:34,54 1:57:28,79 5:35 m 53 M40-49 20 BOOTCAMP ETOLIKO
65 699 ΣΑΛΒΑΝΟΣ ΜΙΛΤΙΆΔΗΣ 1:59:15,01 1:59:15,01 5:40 m 54 M30-39 13 ΣΑΠΠΑΖ
66 418 ΜΠΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ 1:59:34,78 1:59:31,82 5:41 f 12 F50+ 1 BOOTCAMP ETOLIKO
67 348 ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2:00:05,80 2:00:02,03 5:43 m 55 M60+ 3 IOANNINA MARATHON CLUB
68 1770 ΓΡΑΨΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 2:00:30,70 2:00:22,48 5:44 m 56 M50-59 16 ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
69 349 ΓΙΩΤΗ ΕΛΠΙΔΑ 2:01:01,07 2:00:58,17 5:45 f 13 F50+ 2 ARTA DANCE STUDIO
70 660 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2:02:47,85 2:02:44,17 5:50 m 57 M50-59 17 Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
71 353 ΓΚΟΛΦΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2:03:24,40 2:03:17,16 5:52 m 58 M30-39 14  
72 375 ΚΑΠΝΙΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:03:24,40 2:03:17,88 5:52 m 59 M30-39 15  
73 384 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΟΛΗΣ 2:04:12,22 2:04:05,21 5:54 m 60 M40-49 21 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
74 1753 ΧΑΡΕΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2:06:40,65 2:06:32,95 6:01 m 61 M18-29 5 BOOTCAMP
75 687 ΡΕΠΑΝΤΗΣ ΘΩΜΑΣ 2:07:03,11 2:06:56,22 6:03 m 62 M40-49 22 ΣΕΟ ΩΛΕΝΟΣ
76 376 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2:08:57,07 2:08:50,46 6:08 m 63 M50-59 18 ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
77 721 ΣΑΜΑΝΤΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2:09:53,37 2:09:49,27 6:11 f 14 F35-49 9 Bootcamp Etoliko
78 1793 ΔΡΟΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:10:07,35 2:10:02,88 6:11 m 64 M40-49 23 ΛΕΠΑΝΤΟ
79 364 ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΧΡΙΣΤΌΦΟΡΟΣ 2:11:13,61 2:11:05,05 6:14 m 65 M40-49 24 ΣΔΙ
80 1797 ΝΑΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 2:12:09,39 2:12:02,78 6:17 m 66 M60+ 4 ΣΔΥ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
81 344 ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΣ 2:13:33,62 2:13:33,05 6:21 m 67 M60+ 5 ΑΙΤΩΛΙΚΟ
82 369 ΚΑΖΙΑΝΗΣ ΦΩΤΗΣ 2:14:06,50 2:13:57,37 6:23 m 68 M40-49 25 ΣΥΛ.ΔΡΟΜ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
83 1103 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2:14:59,63 2:14:51,83 6:25 m 69 M40-49 26 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
84 1795 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2:32:08,23 2:32:03,68 7:14 m 70 M40-49 27 ΛΕΠΑΝΤΟ
85 413 ΜΑΡΕΣΚΑ ΕΛΕΝΗ 2:32:54,40 2:32:46,94 7:16 f 15 F18-34 4  
86 695 ΡΟΥΣΣΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2:33:14,14 2:33:07,25 7:17 f 16 F50+ 3 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
87 1020 ΤΟΥΦΕΞΙΑΔΗΣ ΖΩΗΣ 2:34:30,97 2:34:21,78 7:21 m 71 M60+ 6 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
88 556 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2:34:31,61 2:34:22,04 7:21 m 72 M50-59 19 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
89 355 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2:34:50,76 2:34:40,66 7:22 m 73 M40-49 28 GrigoTeam
90 637 ΠΑΠΑΡΙΖΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2:38:46,15 2:38:37,02 7:33 m 74 M60+ 7  
91 984 ΣΤΡΑΤΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 2:38:46,78 2:38:38,72 7:33 m 75 M30-39 16 BOOTCAMP
Αποτελέσματα δρόμου 7km αφιερωμένου στην 192η επέτειο μνήμης μάχης Ντολμά Αιτωλικού.
Κατάταξη Bib Ονοματεπώνυμο Χρ. Τερμ Καθ. Χρ Ρυθμός/km Χρόνος 0-3.1km Χρόνος 3.1-7km Φύλο Κατ φύλου Ηλικ. Κατηγ Κατ ηλ. κατ. Σύλλογος
1. 1432 ΚΑΡΕΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:25:48,20 0:25:45,43 3:41 0:12:02,38 0:13:45,83 m 1 M19+ 1 ΔΡΟΜΕΙΣ Ι.Π.ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
2. 1525 ΜΑΤΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 0:27:28,13 0:27:26,46 3:55 0:13:21,57 0:14:06,56 m 2 M12-15 1 ΓΕΑ
3. 1130 ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 0:27:40,88 0:27:35,82 3:57 0:13:37,79 0:14:03,10 m 3 M19+ 2  
4. 1407 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 0:29:20,51 0:29:14,70 4:11 0:13:50,40 0:15:30,12 m 4 M19+ 3 Σύλλογος Δρομεων Αρτας
5. 1521 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 0:29:45,84 0:29:40,84 4:15 0:14:22,39 0:15:23,46 m 5 M19+ 4 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ Ι.Π ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
6. 992 ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 0:29:52,13 0:29:40,36 4:16     m 6 M19+ 5  
7. 1259 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:30:02,15 0:29:56,16 4:17 0:14:34,56 0:15:27,60 m 7 M19+ 6 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΑΡΤΑΣ
8. 1609 ΠΑΡΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 0:30:10,46 0:30:07,69 4:18 0:14:48,58 0:15:21,88 m 8 M16-18 1 BOOTCAMP ΑΙΤΩΛΙΚΟ
9. 1640 ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 0:30:37,92 0:30:34,11 4:22 0:14:14,09 0:16:23,83 m 9 M19+ 7 Bootcamp Etoliko
10. 1504 ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:31:12,58 0:31:06,85 4:27 0:14:45,83 0:16:26,75 m 10 M19+ 8 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ Ι.Π. ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
11. 1720 ΤΣΙΝΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 0:31:34,91 0:31:33,30 4:30 0:14:49,76 0:16:45,16 m 11 M16-18 2 BOOTCAMP
12. 1879 ΛΩΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:31:49,98 0:31:44,45 4:32 0:15:49,95 0:16:00,03 m 12 M12-15 2  
13. 1694 ΤΟΜΠΡΟΣ ΛΕΩΝ 0:32:09,74 0:32:04,68 4:35 0:14:31,63 0:17:38,12 m 13 M19+ 9  
14. 1168 ΓΑΡΔΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:32:43,18 0:32:39,51 4:40 0:14:55,53 0:17:47,65 m 14 M16-18 3 BOOTCAMP ETOLIKO
15. 1856 ΤΣΙΜΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:32:54,10 0:32:49,87 4:42 0:14:56,53 0:17:57,57 m 15 M19+ 10  
16. 1442 ΚΑΤΣΑΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 0:33:21,78 0:33:16,73 4:45 0:15:11,35 0:18:10,43 m 16 M19+ 11 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
17. 1117 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:33:29,44 0:33:24,31 4:47 0:15:47,57 0:17:41,88 m 17 M19+ 12 ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
18. 1828 ΤΟΥΣΙΝΙ ΜΑΡΚΟΣ 0:33:37,96 0:33:31,39 4:48 0:16:35,66 0:17:02,31 m 18 M19+ 13 ΒΟΟΤCAMP
19. 1858 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 0:33:44,99 0:33:40,51 4:49 0:15:02,00 0:18:43,00 m 19 M19+ 14  
20. 1617 ΠΑΤΡΙΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 0:34:48,61 0:34:42,11 4:58 0:15:54,57 0:18:54,04 f 1 F19+ 1 Συλλογος δρομεων Μεσολογγίου
21. 1803 ΓΡΙΒΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 0:34:53,08 0:34:44,01 4:59 0:16:05,33 0:18:47,76 m 20 M19+ 15  
22. 1629 ΠΕΤΤΑΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 0:35:20,38 0:35:11,26 5:02 0:17:51,18 0:17:29,21 m 21 M19+ 16 KAPSIMALIS TEAM
23. 1696 ΤΟΥΝΤΑΣ ΘΩΜΑΣ 0:35:23,62 0:35:12,71 5:03 0:16:45,04 0:18:38,59 m 22 M19+ 17 LEPANTO
24. 1118 ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:35:56,60 0:35:49,54 5:08 0:17:30,56 0:18:26,05 m 23 M19+ 18  
25. 1825 ΚΟΥΡΝΕΤΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 0:35:56,73 0:35:50,22 5:08 0:17:31,11 0:18:25,62 m 24 M19+ 19  
26. 1157 ΒΟΥΡΒΑΧΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:36:09,11 0:36:02,60 5:09 0:17:35,76 0:18:33,36 m 25 M19+ 20 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
27. 1466 ΚΙΤΣΙΝΕΛΗ ΜΑΡΙΑ 0:36:13,90 0:36:10,29 5:10 0:16:42,90 0:19:31,01 f 2 F19+ 2 ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
28. 1313 ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:36:17,88 0:36:12,67 5:11 0:16:52,83 0:19:25,05 m 26 M12-15 3 ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
29. 1362 ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΝΗ 0:36:21,22 0:36:16,10 5:11 0:16:27,10 0:19:54,13 f 3 F19+ 3 BOOTCAMP ETOLIKO
30. 1600 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΟΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 0:36:32,56 0:36:23,49 5:13 0:17:53,47 0:18:39,09 m 27 M19+ 21 VELLIOS TEAM
31. 1880 ΛΩΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:36:47,84 0:36:36,20 5:15 0:17:43,35 0:19:04,50 m 28 M19+ 22  
32. 1291 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 0:36:52,44 0:36:47,56 5:16 0:17:53,56 0:18:58,89 m 29 M12-15 4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΤΙΒΟΥ ΠΝΟΗ
33. 1587 ΞΥΣΤΡΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 0:36:55,02 0:36:51,21 5:16 0:16:09,04 0:20:45,99 m 30 M16-18 4 BOOTCAMP
34. 1874 ΓΚΟΥΒΡΑ ΧΑΡΑ 0:36:59,22 0:36:59,22 5:17 0:17:12,57 0:19:46,65 f 4 F19+ 4  
35. 1656 ΣΙΑΠΛΑΟΎΡΑΣ ΧΡΉΣΤΟΣ 0:37:01,16 0:36:53,03 5:17 0:17:51,37 0:19:09,79 m 31 M19+ 23 Ανεξάρτητος
36. 1474 ΚΟΛΤΣΙΔΑ ΧΡΥΣΑ 0:37:11,33 0:37:02,18 5:18 0:17:49,72 0:19:21,62 f 5 F19+ 5 ΣΔΙ
37. 1551 ΜΥΛΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:37:11,57 0:37:01,56 5:18 0:17:50,60 0:19:20,98 m 32 M19+ 24 Σ.Δ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
38. 1536 ΜΠΑΦΑ ΙΩΑΝΝΑ 0:37:44,34 0:37:39,46 5:23 0:17:13,75 0:20:30,60 f 6 F19+ 6 BOOTCAMP ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
39. 1692 ΤΖΩΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 0:37:57,17 0:37:49,28 5:25 0:18:27,47 0:19:29,70 m 33 M19+ 25 Συλλογος δρομεων Άρτας
40. 1571 ΝΤΑΛΑ ΜΑΡΙΑ 0:38:08,39 0:38:04,34 5:26 0:16:44,32 0:21:24,07 f 7 F19+ 7  
41. 1401 ΚΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 0:38:20,58 0:38:14,85 5:28 0:17:00,10 0:21:20,48 m 34 M19+ 26  
42. 1435 ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 0:38:58,33 0:38:46,42 5:34 0:18:12,88 0:20:45,45 m 35 M19+ 27 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
43. 1827 ΑΓΓΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:39:19,52 0:39:16,39 5:37 0:17:00,61 0:22:18,91 m 36 M16-18 5 ΑΙΤ
44. 1654 ΣΓΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ 0:39:20,72 0:39:15,83 5:37 0:18:17,69 0:21:03,03 f 8 F19+ 8 ΔΡΟΜΕΙΣ ΖΑΧΑΡΩΣ
45. 1423 ΚΑΡΔΑΡΑ ΑΡΤΕΜΙΣ 0:39:26,80 0:39:20,99 5:38 0:18:18,51 0:21:08,29 f 9 F19+ 9 Σ.Δ.Υ. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
46. 1760 ΧΑΡΙΖΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:39:33,44 0:39:26,67 5:39 0:18:28,26 0:21:05,18 m 37 M19+ 28 ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
47. 1359 ΙΑΤΡΟΥ ΦΩΤΙΟΣ 0:39:35,59 0:39:25,36 5:39 0:18:46,51 0:20:49,08 m 38 M19+ 29 IATROU INSURANCE
48. 1543 ΜΠΛΑΓΚΟΒΑ ΗΛΙΑΝΑ 0:39:36,69 0:39:26,79 5:39 0:17:57,01 0:21:39,68 f 10 F19+ 10 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ
49. 1648 ΡΑΠΤΗΣ ΖΩΗΣ 0:39:45,97 0:39:38,28 5:40 0:18:27,99 0:21:17,98 m 39 M19+ 30 Συλλογος Δρομεων Αρτας
50. 1243 ΓΚΡΕΚΑ ΜΑΡΙΑ 0:39:46,93 0:39:44,67 5:40 0:18:38,00 0:21:08,93 f 11 F19+ 11 BOOT CAMP
51. 1559 ΝΙΚΟΛΕΤΣΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:39:49,81 0:39:39,10 5:41 0:18:21,27 0:21:28,54 m 40 M19+ 31  
52. 1722 ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 0:39:52,30 0:39:43,71 5:41 0:17:55,08 0:21:57,23 m 41 M19+ 32 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΤΑΣ – DIELLAS
53. 1486 ΚΟΤΣΑΦΤΗ ΓΙΩΤΑ 0:39:54,15 0:39:49,11 5:42 0:18:37,12 0:21:17,03 f 12 F19+ 12 BOOTCAMP
54. 1859 ΤΣΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ 0:40:15,23 0:40:05,22 5:45 0:17:50,05 0:22:25,18 m 42 M19+ 33  
55. 1684 ΤΖΑΜΑΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 0:40:18,93 0:40:13,95 5:45 0:18:35,10 0:21:43,83 m 43   1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΤΙΒΟΥ ΠΝΟΗ
56. 1685 ΤΖΑΜΑΝΗΣ ΕΛΙΣΣΑΙΟΣ 0:40:24,04 0:40:16,78 5:46 0:18:41,90 0:21:42,14 m 44 M19+ 34  
57. 1542 ΜΠΙΣΚΑ ΕΛΕΝΗ 0:40:59,93 0:40:51,80 5:51 0:19:11,47 0:21:48,46 f 13 F19+ 13  
58. 1247 ΔΕΛΗΜΗΤΣΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 0:41:49,17 0:41:41,91 5:58 0:20:18,18 0:21:31,00 f 14 F19+ 14  
59. 1246 ΓΚΡΕΚΑ ΜΑΡΙΑ 0:41:49,22 0:41:41,67 5:58 0:20:16,76 0:21:32,47 f 15 F19+ 15 Ομαδα
60. 1251 ΔΕΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 0:41:49,28 0:41:41,39 5:58 0:20:18,30 0:21:30,99 f 16 F19+ 16  
61. 1467 ΚΛΑΔΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 0:42:03,09 0:41:56,32 6:00 0:19:42,51 0:22:20,58 f 17 F19+ 17 Σ.Δ.Υ. ΑΘΗΝΩΝ
62. 1170 ΓΑΡΕΦΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 0:42:07,59 0:42:04,46 6:01 0:19:08,94 0:22:58,65 f 18 F19+ 18 Bootcamp
63. 1882 ΦΑΡΑΝΤΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 0:42:22,50 0:42:16,09 6:03 0:20:02,04 0:22:20,46 f 19 F16-18 1  
64. 1881 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 0:42:22,89 0:42:17,07 6:03 0:20:03,60 0:22:19,29 f 20 F16-18 2  
65. 1861 ΚΕΦΑΛΑ ΜΑΡΙΑ 0:42:52,97 0:42:43,48 6:07 0:19:49,26 0:23:03,71 f 21 F19+ 19 Σ.Δ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
66. 1739 ΦΑΡΑΝΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 0:42:53,80 0:42:49,77 6:07 0:19:09,34 0:23:44,46 f 22 F12-15 1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΤΙΒΟΥ ΠΝΟΗ
67. 1530 ΜΟΥΡΚΑ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ 0:43:18,55 0:43:14,74 6:11 0:19:20,88 0:23:57,67 f 23 F19+ 20 ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
68. 1256 ΔΗΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 0:43:53,47 0:43:48,41 6:16 0:19:43,32 0:24:10,15 m 45 M19+ 35 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
69. 1652 ΡΟΚΟΠΑΝΟΥ ΛΑΟΥΡΑ 0:44:38,37 0:44:29,85 6:22 0:19:53,39 0:24:44,98 f 24 F19+ 21 ΟΧΙ
70. 1500 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 0:45:25,47 0:45:19,29 6:29 0:21:33,82 0:23:51,66 m 46 M19+ 36 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
71. 1599 ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΥ ΝΤΙΝΑ 0:46:11,01 0:46:05,02 6:35 0:20:53,91 0:25:17,11 f 25 F19+ 22 BOOTCAMP ETOLIKO
72. 1570 ΝΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 0:46:23,16 0:46:15,27 6:37 0:21:26,66 0:24:56,51 m 47 M19+ 37 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ
73. 1852 ΛΙΟΥΡΔΗΣ ΘΑΝΟΣ 0:46:40,79 0:46:30,96 6:40 0:22:13,24 0:24:27,56 m 48   2  
74. 1456 ΚΑΦΡΙΤΣΑ ΕΙΡΗΝΗ 0:46:47,09 0:46:41,70 6:41 0:22:13,74 0:24:33,35 f 26 F19+ 23 BOOT CAMP
75. 1538 ΜΠΕΛΛΑΛΗ ΕΒΕΛΙΝΑ 0:47:17,47 0:47:13,62 6:45 0:22:29,32 0:24:48,16 f 27 F12-15 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΤΙΒΟΥ ΠΝΟΗ
76. 1555 ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 0:47:28,94 0:47:18,03 6:46 0:21:03,29 0:26:25,66 m 49 M19+ 38 ΣΥΛ.ΔΡΟ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
77. 1624 ΠΕΤΡΟΝΙΚΟΛΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ 0:48:03,94 0:47:58,55 6:51 0:22:22,11 0:25:41,83 f 28 F19+ 24 BOOTCAMP ETOLIKO
78. 1480 ΚΟΤΣΑΛΟΣ ΑΝΤΡΕΑΣ 0:48:21,59 0:48:14,54 6:54 0:21:30,26 0:26:51,33 m 50 M19+ 39 Ανεξαρτητος
79. 1502 ΛΙΟΥΡΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 0:48:24,55 0:48:13,88 6:54 0:22:15,73 0:26:08,82 m 51 M19+ 40  
80. 1105 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 0:51:08,08 0:51:00,00 7:18 0:23:07,80 0:28:00,29 m 52 M19+ 41  
81. 1477 ΚΟΡΔΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 0:51:08,28 0:50:59,92 7:18 0:23:08,62 0:27:59,67 m 53 M19+ 42  
82. 1108 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 0:51:28,39 0:51:22,57 7:21 0:22:55,37 0:28:33,02 f 29 F19+ 25 Ανεξάρτητη
83. 1140 ΒΑΡΜΑΖΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 0:51:55,24 0:51:45,62 7:25 0:24:26,08 0:27:29,17 f 30 F19+ 26  
84. 1121 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 0:52:05,18 0:51:56,33 7:26 0:24:11,84 0:27:53,35 f 31 F16-18 3  
85. 1125 ΒΑΛΑΜΟΝΤΕ ΒΑΣΩ 0:52:11,54 0:52:06,65 7:27 0:24:47,20 0:27:24,35 f 32 F19+ 27 BOOTCAMP ETOLIKO
86. 1630 ΠΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:54:01,39 0:53:49,56 7:43 0:23:54,07 0:30:07,32 m 54 M19+ 43 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ
87. 1402 ΚΑΝΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ 0:54:15,97 0:54:12,12 7:45 0:23:59,20 0:30:16,77 f 33 F12-15 3 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΤΙΒΟΥ ΠΝΟΗ
88. 1166 ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 0:57:25,85 0:57:22,38 8:12 0:25:46,88 0:31:38,98 m 55 M19+ 44 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
89. 1565 ΝΙΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΠΙΔΑ 1:09:48,31 1:09:37,93 9:58 0:30:45,07 0:39:03,24 f 34 F19+ 28 BOOTCAMP ETOLIKO
90. 1876 ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1:09:48,49 1:09:40,30 9:58     m 56 M19+ 45

 

Αποτελέσματα δρόμου 700m μαθητών Δημοτικού αφιερωμένου στην 192η επέτειο μνήμης μάχης Ντολμά Αιτωλικού.
Κατάταξη Bib Ονοματεπώνυμο Χρ. Τερμ Καθ. Χρ Φύλο Κατ. φύλου Σύλλογος
1. 257 ΚΡΗΤΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 02:20,12 02:20,12 m 1  
2. 1851 ΜΑΥΡΑΓΑΝΗΣ ΚΩΣΜΑΣ 02:22,81 02:22,81 m 2 BOOTCAMP ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
3. 246 ΚΟΛΤΣΙΔΑ ΜΑΡΙΑ 02:24,07 02:24,07 f 1 BOOTCAMP
4. 316 ΤΑΦΑ ΠΕΤΡΙΤ 02:25,09 02:25,09 m 3  
5. 274 ΜΠΙΣΔΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 02:27,21 02:27,21 m 4  
6. 280 ΝΤΟΒΑ ΕΛΕΝΗ 02:29,20 02:29,20 f 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΤΙΒΟΥ ΠΝΟΗ
7. 260 ΛΙΒΙΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 02:29,29 02:29,29 m 5 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΤΙΒΟΥ ΠΝΟΗ
8. 298 ΡΟΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 02:31,61 02:31,61 m 6 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΤΙΒΟΥ ΠΝΟΗ
9. 299 ΡΟΒΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 02:32,11 02:32,11 m 7 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΤΙΒΟΥ ΠΝΟΗ
10. 1872 ΣΑΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 02:35,04 02:35,04 m 8  
11. 146 ΖΗΣΗ ΣΟΦΙΑ 02:35,05 02:35,05 f 3  
12. 251 ΚΟΤΣΑΛΟΣ ΧΡΧΡΗΣΤΟΣ 02:35,81 02:35,81 m 9 Ανεξαρτητος
13. 281 ΝΤΟΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 02:37,71 02:37,71 m 10 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΤΙΒΟΥ ΠΝΟΗ
14. 147 ΖΗΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 02:38,25 02:38,25 m 11  
15. 326 ΤΣΟΚΑΝΤΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 02:40,05 02:40,05 m 12  
16. 319 ΤΟΥΛΙΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 02:41,13 02:41,13 f 4 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΤΙΒΟΥ ΠΝΟΗ
17. 1873 ΒΑΡΦΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 02:41,92 02:41,92 m 13  
18. 303 ΣΑΛΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 02:43,70 02:43,70 f 5 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΤΙΒΟΥ ΠΝΟΗ
19. 48 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 02:45,43 02:45,43 m 14  
20. 1878 ΣΟΥΛΙ ΟΡΕΣΤΗΣ 02:45,51 02:45,51 m 15  
21. 1798 ΖΑΚΥΘΗΝΟΣ ΕΞΑΡΧΟΣ 02:46,15 02:46,15 m 16 ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
22. 308 ΣΙΔΕΡΑ ΜΑΡΙΑ 02:48,77 02:48,77 f 6  
23. 331 ΧΑΡΕΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 02:49,09 02:49,09 m 17 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΤΙΒΟΥ ΠΝΟΗ
24. 307 ΣΙΔΕΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 02:50,77 02:50,77 f 7  
25. 139 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΙΑ 02:51,55 02:51,55 f 8 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΤΙΒΟΥ ΠΝΟΗ
26. 1869 ΜΠΡΟΥΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 02:51,88 02:51,88 m 18  
27. 1875 ΝΤΑΛΙΑΝΗ ΦΡΟΣΩ 02:52,01 02:52,01 f 9  
28. 296 ΠΟΡΙΤΣΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΙΚΗ 02:53,25 02:53,25 f 10  
29. 315 ΣΩΤΗΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 02:53,57 02:53,57 m 19  
30. 325 ΤΣΕΛΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 02:54,25 02:54,25 m 20  
31. 309 ΣΙΔΗΡΑ ΜΑΡΙΑ 02:54,76 02:54,76 f 11  
32. 1870 ΑΡΜΠΙ ΧΟΝΤΖΑ 02:55,81 02:55,81 m 21  
33. 324 ΤΣΕΛΙΚΑ ΑΡΓΥΡΩ 02:55,87 02:55,87 f 12  
34. 1855 ΛΙΟΥΡΔΗΣ ΦΑΙΔΩΝ 02:56,19 02:56,19 m 22  
35. 311 ΣΙΔΗΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 02:57,97 02:57,97 m 23  
36. 99 ΓΕΝΔΟΥΛΑ ΑΡΤΕΜΙΣ 02:58,45 02:58,45 f 13  
37. 320 ΤΡΙΤΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 02:58,77 02:58,77 m 24  
38. 159 ΚΑΒΑΛΙΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 03:02,83 03:02,83 m 25  
39. 136 ΓΡΙΒΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 03:03,06 03:03,06 m 26  
40. 1863 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 03:03,45 03:03,45 f 14  
41. 76 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 03:04,65 03:04,65 f 15 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΤΙΒΟΥ ΠΝΟΗ
42. 119 ΓΡΙΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 03:05,03 03:05,03 f 16  
43. 272 ΜΠΙΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 03:06,46 03:06,46 m 27  
44. 138 ΓΡΙΒΑΣ ΝΩΝΤΑΣ 03:06,50 03:06,50 m 28  
45. 276 ΜΠΟΥΝΤΙ ΝΤΑΝΙΕΛ 03:06,88 03:06,88 m 29  
46. 1854 ΚΑΡΒΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 03:09,74 03:09,74 m 30  
47. 142 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΩΛΙΝΑ 03:10,96 03:10,96 f 17 ΒΟΟΤCAMP ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
48. 313 ΣΟΥΛΙ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 03:11,74 03:11,74 f 18  
49. 290 ΠΛΕΞΙΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 03:11,74 03:11,74 f 19  
50. 267 ΜΙΧΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 03:11,74 03:11,74 f 20  
51. 42 ΑΜΠΛΙΑΝΙΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 03:12,08 03:12,08 m 31  
52. 327 ΤΣΟΡΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 03:15,72 03:15,72 f 21 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΤΙΒΟΥ ΠΝΟΗ
53. 38 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 03:17,20 03:17,20 m 32 ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
54. 263 ΜΑΝΤΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 03:18,40 03:18,40 m 33  
55. 162 ΚΑΚΟΥ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ 03:20,34 03:20,34 f 22 ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ FITNESS CLUB ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
56. 185 ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 03:20,35 03:20,35 f 23 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΤΙΒΟΥ ΠΝΟΗ
57. 157 ΚΑΒΑΛΙΕΡΗ ΕΥΑΝΘΙΑ 03:20,86 03:20,86 f 24  
58. 291 ΠΛΕΞΙΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 03:20,95 03:20,95 f 25  
59. 1868 ΜΠΡΟΥΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 03:21,57 03:21,57 f 26  
60. 1877 ΞΥΣΤΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 03:21,66 03:21,66 m 34  
61. 1866 ΤΣΙΡΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 03:23,15 03:23,15 m 35  
62. 283 ΠΑΓΑΡΕΜΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 03:23,22 03:23,22 m 36 BOOTCAMP ETOLIKO
63. 310 ΣΙΔΗΡΑΣ ΜΑΞΙΜΟΣ 03:23,49 03:23,49 m 37  
64. 332 ΧΙΩΤΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 03:25,22 03:25,22 m 38 ΑΤΟΜΙΚΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ
65. 150 ΖΟΥΓΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 03:25,43 03:25,43 m 39  
66. 259 ΚΡΙΖΙΑ ΑΣΠΑΣΙΑ 03:28,58 03:28,58 f 27 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΤΙΒΟΥ ΠΝΟΗ
67. 1862 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 03:28,59 03:28,59 f 28  
68. 266 ΜΕΤΚΑΙ ΙΩΑΝΝΑ 03:28,96 03:28,96 f 29  
69. 25 ΑΔΡΑΣΚΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 03:33,00 03:33,00 m 40 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΤΙΒΟΥ ΠΝΟΗ
70. 71 ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 03:33,61 03:33,61 m 41 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΤΙΒΟΥ ΠΝΟΗ
71. 268 ΜΙΧΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 03:33,70 03:33,70 m 42 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΤΙΒΟΥ ΠΝΟΗ
72. 302 ΣΑΛΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 03:36,75 03:36,75 m 43 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΤΙΒΟΥ ΠΝΟΗ
73. 145 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 03:37,99 03:37,99 m 44 BOOTCAMP ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
74. 318 ΤΟΜΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 03:38,31 03:38,31 m 45  
75. 95 ΓΑΛΑΝΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 03:38,64 03:38,64 m 46  
76. 230 ΚΙΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 03:40,26 03:40,26 m 47  
77. 269 ΜΠΑΛΤΖΩΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ 03:40,32 03:40,32 m 48 ΘΕΟΔΩΡΙΑΝΑ
78. 270 ΜΠΑΛΤΖΩΗΣ ΑΙΑΝΤΑΣ 03:43,05 03:43,05 m 49 ΘΕΟΔΩΡΙΑΝΑ
79. 321 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΛΥΔΙΑ 03:43,55 03:43,55 f 30  
80. 97 ΓΑΛΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑΝΤΑ 03:43,89 03:43,89 f 31  
81. 1864 ΜΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΙΚΤΩΡ 03:44,52 03:44,52 m 50  
82. 115 ΓΚΕΣΟΥΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 03:44,83 03:44,83 m 51  
83. 292 ΠΛΕΞΙΔΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 03:45,48 03:45,48 m 52 BOOTCAMP ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
84. 174 ΚΑΛΑΜΑΚΗ ΕΛΕΝΑ 03:45,54 03:45,54 f 32 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΤΙΒΟΥ ΠΝΟΗ
85. 273 ΜΠΙΣΔΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 03:46,12 03:46,12 m 53  
86. 285 ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΥ ΜΑΙΡΗ 03:50,47 03:50,47 f 33  
87. 100 ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ 03:53,48 03:53,48 f 34 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΤΙΒΟΥ ΠΝΟΗ
88. 323 ΤΣΑΝΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 03:54,83 03:54,83 f 35  
89. 1857 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 03:58,91 03:58,91 f 36  
90. 314 ΣΦΥΡΗ ΒΗΘΛΕΕΜ 03:59,21 03:59,21 f 37  
91. 294 ΠΟΡΙΤΣΑΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 04:00,10 04:00,10 f 38  
92. 317 ΤΖΑΝΕΤΑΤΟΥ ΒΑΛΕΡΙΑ 04:00,92 04:00,92 f 39  
93. 264 ΜΑΣΑΟΥΤΗ ΤΑΜΑΡΑ 04:00,93 04:00,93 f 40 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΤΙΒΟΥ ΠΝΟΗ
94. 247 ΚΟΣΚΙΝΙΩΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 04:14,99 04:14,99 f 41  
95. 1867 ΚΙΝΤΑΣ ΝΙΚΟΣ 04:16,88 04:16,88 m 54  
96. 279 ΝΤΕΛΗ ΕΛΕΝΑ 04:18,87 04:18,87 f 42

Σχολιάστε

Εισάγετε τα παρακάτω στοιχεία ή επιλέξτε ένα εικονίδιο για να συνδεθείτε:

Λογότυπο WordPress.com

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό WordPress.com. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Google+

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Google+. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Twitter

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Twitter. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Φωτογραφία Facebook

Σχολιάζετε χρησιμοποιώντας τον λογαριασμό Facebook. Αποσύνδεση /  Αλλαγή )

Σύνδεση με %s